Zpět nabídkae-mail

 
 Bezdrátový  systém    akg WMS 40 mini

AKG WMS40  MINI  Vocal                                                                Bezdrátový systém  pro zpěv s  ručním mikrofon HT 40 MINI, přijímač SR 40 MINI, provoz až 30 hodin na jednu AA baterii. Jedna pevně nastavená frekvence.

 

 
CZK

AKG WMS40  MINI Instrumental                                                            Bezdrátový systém  pro nástroje s bodypackem pro mpřipojení nástrojů,nebo hlavových a nástrojových mikrofonů, přijímač SR 40 MINI, provoz až 30 hodin na jednu AA baterii. Jedna pevně nastavená frekvence.

 

 
CZK
 Bezdrátový  systém    akg WMS 45

 

AKG WMS45 Vocal                                                                            Bezdrátový set určený pro zpěv a mluvené slovo.Jako jeden zmála bezdrátových setů zachovává přirozený zvuk hlasu a vyniká také velmi jednoduchým ovládáním. Součástí setu AKG Perception Wireless Vocal Set je přijímač AKG SR45 a mikrofon do ruky AKG HT45. Přijímač má na svém šasí minimum ovládacích prvků, přesto není nastavování parametrů nijak ochuzeno. K ovládání slouží potenciometr Volume, tlačítko Channel pro přepínání kanálů, LED displej zobrazující zvolený kanál, LED indikátory signálu a clippingu, vypínač a trimr pro nastavení squelche. Výstupy jsou osazeny XLR a ¼“ Jack konektory. Mikrofon obsahuje dynamickou mikrofonní vložku s kardiodní směrovou charakteristikou. Vyznačuje se vysokou odolností proti mechanickým ruchům i zpětné vazbě. Na těle mikrofonu je displej zobrazující zvolený kanál a tlačítko pro přepínání kanálů, přepínač citlivosti mikrofonu, LED indikátor stavu baterie a vypínač. AKG HT45 je napájen jednou AA baterií, na níž dosahuje životnosti až 10 hodin.

 

 
CZK

AKG WMS45 Instrumental                                                                       Bezdrátový set určený pro elektrickou basu, baskytaru a další nástroje. Jeho výraznou předností je velmi malý a lehký bodypack vysílač a kompatibilita s mikrofonní řadou AKG MicroMics. Součástí setu AKG Perception Wireless Instrumental Set je přijímač AKG SR45 a bodypack AKG PT45. Přijímač má na svém šasí minimum ovládacích prvků, přesto není nastavování parametrů nijak ochuzeno. K ovládání slouží potenciometr Volume, tlačítko Channel pro přepínání kanálů, LED displej zobrazující zvolený kanál, LED indikátory signálu a clippingu, vypínač a trimr pro nastavení squelche. Výstupy jsou osazeny XLR a ¼“ Jack konektory. Bodypack PT45 je vůbec nejmenším a nejlehčím vysílačem ve své třídě a kromě toho je kompatibilní s miniaturními mikrofony AKG MicroMics, které umožňují kvalitní ozvučení všech běžných nástrojů. PT45 je vybaven displejem, LED indikátorem stavu baterie a vypínačem, pod krytkou baterie najdeme přepínač kanálů a trimr pro nastavení vstupní úrovně. Bodypack je napájen jednou AA baterií, na níž dosahuje životnosti až 10 hodin.
 
CZK

AKG WMS45 Presenter                                                                             Bezdrátový set určený pro prezentace, přednášky, divadelní představení, televizní pořady   a další. Téměř neviditelný miniaturní klopový mikrofon CK99 nijak nenarušuje přednes uživatele, který se tak může plně soustředit. Součástí setu AKG Perception Wireless Presenter Set je přijímač AKG SR45, bodypack AKG PT45 a klopový mikrofon AKG CK99. Přijímač má na svém šasí minimum ovládacích prvků, přesto není nastavování parametrů nijak ochuzeno. K ovládání slouží potenciometr Volume, tlačítko Channel pro přepínání kanálů, LED displej zobrazující zvolený kanál, LED indikátory signálu a clippingu, vypínač  a trimr pro nastavení squelche. Výstupy jsou osazeny XLR a ¼“ Jack konektory. Bodypack PT45 je vůbec nejmenším a nejlehčím vysílačem ve své třídě a kromě toho je kompatibilní  s miniaturními mikrofony AKG MicroMics, které umožňují kvalitní ozvučení všech běžných nástrojů. PT45 je vybaven displejem, LED indikátorem stavu baterie a vypínačem, pod krytkou baterie najdeme přepínač kanálů a trimr pro nastavení vstupní úrovně. Bodypack je napájen jednou AA baterií, na níž dosahuje životnosti až 10 hodin. Přiložený klopový lavalier mikrofon poskytuje přirozenou reprodukci hlasu se zvýrazněným pásmem nad 10kHz, které zvyšuje srozumitelnost mluveného slova. Kardiodní směrová charakteristika   a snížená citlivost na nízkých frekvencích zaručují velmi dobrou odolnost proti ruchům všeho druhu.
 
CZK

AKG WMS450 Sports                                                                               Bezdrátový set určený pro použití při sportovních aktivitách. Speciální náhlavní (headset) mikrofon C544 L drží velmi dobře na hlavě a je dostatečně odolný, abyste se o něj nemuseli při cvičení bát. Součástí setu AKG Perception Wireless Sports Set je přijímač AKG SR45, bodypack AKG PT45 a náhlavní mikrofon AKG C544 L. Přijímač má na svém šasí minimum ovládacích prvků, přesto není nastavování parametrů nijak ochuzeno. K ovládání slouží potenciometr Volume, tlačítko Channel pro přepínání kanálů, LED displej zobrazující zvolený kanál, LED indikátory signálu a clippingu, vypínač a trimr pro nastavení squelche. Výstupy jsou osazeny XLR a ¼“ Jack konektory. Bodypack PT45 je vůbec nejmenším a nejlehčím vysílačem ve své třídě a kromě toho je kompatibilní s miniaturními mikrofony AKG MicroMics, které umožňují kvalitní ozvučení všech běžných nástrojů. PT45 je vybaven displejem, LED indikátorem stavu baterie a vypínačem, pod krytkou baterie najdeme přepínač kanálů a trimr pro nastavení vstupní úrovně. Bodypack je napájen jednou AA baterií, na níž dosahuje životnosti až 10 hodin. Přiložený kondenzátorový náhlavní mikrofon vychází z modelu C555 L a disponuje čtyřvrstvou ochranu, která jej chrání před potem. Ergonomický tvar zaručuje pohodlné nošení, speciální konstrukce zase vysokou odolnost proti mechanickým ruchům, které při sportu vznikají.
 
CZK
 Bezdrátový  systém    akg WMS 470

AKG WMS470 Instrumental                                                                         Bzdrátový set určený pro elektrickou basu,kytaru a další nástroje. Jeho výraznou předností je velmi malý a lehký bodypack vysílač a kompatibilita s mikrofonní řadou AKG MicroMics.
Set je přijímač AKG SR 45 a bodypack AKG PT 45. Přijímač má na svém šasí minimum ovládacích prvků, přesto není nastavování parametrů nijak ochuzeno. K ovládání slouží potenciometr Volume, tlačítko Channel pro přepínání kanálů, LED displej zobrazující zvolený kanál, LED indikátory signálu a clippingu, vypínač a trimr pro nastavení squelche. Výstupy jsou osazeny symetrickými XLR a Jack konektory                                                                                      
 
CZK

AKG WMS470 Spotrs      
Bezdrátový systém, pro sport, řada WMS 470, 16 kanálů současně v jednom frekvenčním pásmu, hlavový mikrofon C 544 L, bodypack PT 470, přijímač SR 470, provoz na 1x AA baterii.Set je přijímač AKG SR 45 a bodypack AKG PT 45. Přijímač má na svém šasí minimum ovládacích prvků, přesto není nastavování parametrů nijak ochuzeno. K ovládání slouží potenciometr Volume, tlačítko Channel pro přepínání kanálů, LED displej zobrazující zvolený kanál, LED indikátory signálu a clippingu, vypínač a trimr pro nastavení squelche. Výstupy jsou osazeny symetrickými XLR a Jack konektory
 
CZK

 
AKG WMS470 VOCAL / C5   
Bezdrátový systém  pro zpěv, 16 kanálů současně v jednom frekvenčním pásmu,  mikrofon HT 470 s kondenzátorovou vložkou vložkou C 5, přijímač SR 470, provoz na 1x AA baterii. Přijímač má na svém šasí minimum ovládacích prvků, přesto není nastavování parametrů nijak ochuzeno. K ovládání slouží potenciometr Volume, tlačítko Channel pro přepínání kanálů, LED displej zobrazující zvolený kanál, LED indikátory signálu a clippingu, vypínač a trimr pro nastavení squelche. Výstupy jsou osazeny XLR a Jack konektory.
 
CZK

 
AKG WMS470 Vocal / D5                                                                         Bezdrátový systém  pro zpěv, 16 kanálů současně v jednom frekvenčním pásmu,  mikrofon HT 470 s dynamickoui vložkou vložkou D 5, přijímač SR 470, provoz na 1x AA baterii. Přijímač má na svém šasí minimum ovládacích prvků, přesto není nastavování parametrů nijak ochuzeno. K ovládání slouží potenciometr Volume, tlačítko Channel pro přepínání kanálů, LED displej zobrazující zvolený kanál, LED indikátory signálu a clippingu, vypínač a trimr pro nastavení squelche. Výstupy jsou osazeny XLR a Jack konektory.
 
CZK

AKG WMS470 Presenter                                                                         Bezdrátový systém, pro mluvené slovo nebo sport, řada WMS 470, 16 kanálů současně v jednom frekvenčním pásmu, klopový mikrofon CK 99 L, hlavový mikrofon C 544 L, bodypack PT 470, přijímač SR 470, provoz na 1x AA baterii. Přijímač má na svém šasí minimum ovládacích prvků, přesto není nastavování parametrů nijak ochuzeno. K ovládání slouží potenciometr Volume, tlačítko Channel pro přepínání kanálů, LED displej zobrazující zvolený kanál, LED indikátory signálu a clippingu, vypínač a trimr pro nastavení squelche. Výstupy jsou osazeny XLR a Jack konektory.
 
CZK
 Jednotlivé komponenty  wms470

AKG HT 470D    
Bezdrátový vysílač, řada WMS 470, mikrofon do ruky, mikrofonní hlava D5, napájení 1x AA baterií, výdrž až 8 hodin
 
CZK

 
AKG HT 470C  
Bezdrátový vysílač, řada WMS 470, mikrofon do ruky, mikrofonní hlava C5, napájení 1x AA baterií, výdrž až 8 hodin
 
CZK

 
AKG PT 470  
Bezdrátový vysílač, řada WMS 470, bodypack, napájení 1x AA baterií, vstup mini XLR
 
CZK

AKG SR 470
Diverzitní přijímač, serie WMS 470  má na svém šasí minimum ovládacích prvků, přesto není nastavování parametrů nijak ochuzeno. K ovládání slouží potenciometr Volume, tlačítko Channel pro přepínání kanálů, LED displej zobrazující zvolený kanál, LED indikátory signálu a clippingu, vypínač a trimr pro nastavení squelche. Výstupy jsou osazeny XLR a Jack konektory.
 
CZK

 
AKG CU 400
Dvojitá inteligentní nabíječka, pro vysílače bezdrátových systémů AKG, řady WMS 40 PRO, WMS 450 a WMS 470
 
CZK
 Bezdrátový systém série WMS 4500
 

AKG HT 4500
Handheld vysílač bez mikrofonní hlavy
 
 
CZK

AKG SR 4500
Diverzitní přijímač,možnost montáže do Racku 19"-1ks,nebo dva kusy vedle sebe. Laditelné frekvence.
 
CZK

AKG PT 4500
Bodypack vysílač pro řadu 4500
 
 
CZK
 Mikrofonní hlavy pro systémy  WMS 4500

 

AKG D5 WL1
Mikrofonní hlava D 5
 
CZK

 

AKG C5 WL1  
Mikrofonní hlava C5
 
CZK

 

AKG D7 WL1  
Mikrofonní hlava D7
 
 
CZK

AKG C535 WL1
Mikrofonní hlava C 535
 
 
CZK

 Mikrofony pro bodypacky bezdrátových  systémů AKG / s konektorem    mini xlr
 
Detail produktu
AKG CK99 L
Lavalier mikrofon s kardioidní charakteristikou.Konektor mini XLR pro bodypack.
 
 
CZK

 
Detail produktu
AKG C417L
Lavalier mikrofon s kulovou charakteristikou,vodotěsný.Konektor mini XLR pro bodypack.
 
 
CZK

 
Detail produktu
AKG CK77 WR L
Dvousystémový lavalier mikrofon;kulová charakteristika-černý.Konektor mini XLR pro bodypack.
 
 
CZK

 
Detail produktu
AKG CK77 WR L/P
Dvousystémový lavalier mikrofon;kulová charakteristika-tělová barva.Konektor mini XLR pro bodypack.
 
CZK

Detail produktu

AKG C516 ML
Nástrojový kondenzátorový mikrofon na husím krku pro akordeon, kardioidní charakteristika, montážní úchyt,  oddělitelný kabel 1,5 m. Konektor mini XLR pro bodypack.

 

 
CZK

 
Detail produktu
AKG C518 ML
Nástrojový kondenzátorový mikrofon s nastavitelným klipem na husím krku pro bicí nástroje, kardioidní charakteristika, oddělitelný kabel 1,5 m. Konektor mini XLR pro bodypack.
 
CZK

 
Detail produktu
AKG C519 ML
Nástrojový kondenzátorový mikrofon s nastavitelným klipem na husím krku pro dechové nástroje, kardioidní charakteristika, oddělitelný kabel 1,5 m.Konektor mini XLR pro bodypack.

 

 
CZK
 Hlavové mikrofony pro bodypacky bezdrátových  systémů AKG / s konektorem    mini xlr
 
Detail produktu
AKG C520 L
Zpěvový kondenzátorový headset, kardioidní charakteristika, oddělitelný kabel 1,5 m. Konektor mini XLR pro bodypack

 

 
CZK

 
Detail produktu
AKG C555 L
Kondenzátorový headset pro mluvené slovo, kardioidní charakteristika, oddělitelný kabel 1,5 m.Konektor mini XLR pro bodypack

 

 
CZK

AKG HC577 L
Miniaturní hlavový mikrofon v tělové barvě odolný proti potu.

 

 
CZK

 

 

 ,