Zpět nabídkae-mail

 Velkomembránové Kondenzátorové mikrofony
Rode NT1A NEW
1. září 2009 oslavila firma RODE 15 let od uvedení mikrofonu NT1.Nyní v balení naleznete odpružený držák, pop filtr, kabel a navíc i instruktážní DVD.

Vysoká hladina SPL (137 dBA) pro záznam hlasitého zdroje bez deformování signálu. Půvabná saténově niklová úprava těla, konstrukce pro dlouhodobé používání. RODE NT1A se může pochlubit velmi nízkou hladinou šumu (5dBA), přesto však příjemným zvukem, rozšířeným dynamickým rozsahem a neuvěřitelným jasem.

 
CZK

 
Rode NT1A PAIR
Kalibrovaný stereo pár dvou mikrofonů NT1-A včetně kufříku.
 
CZK

Rode NT2A
Mnohostranný studiový kondenzátorový mikrofon, produkující velmi nízký šum, s velmi širokým dynamickým rozsahem (140 dB) pro studiové nahrávání zajímavý svojí cenou a také tím, že u něj lze volit různé směrové charakteristiky: kardioidní, kulovou a osmičkovou. Tento mikrofon je určen pro náročnější záznamové aplikace. Je schopný zaznamenat každý nepatrný detail, jako šepot nebo dech zpěváka, tak i nejhlasitější zdroje zvuku. Jedná se o universální mikrofon určený pro záznam širokého žánrového rozpětí. Přímo na mikrofonu jsou kromě přepínače směrové charakteristiky i ovládací prvky pro low-cut filtr, který ořezává spodní frekvence na 40 Hz nebo na 80 Hz s útlumem 20dB na dekádu a PAD přepínač pro útlumení výstupního signálu o -5 dB       nebo -10 dB.
 
 
CZK
 

Rode NT2A Studio Kit
Obsahuje totiž vše potřebné - profesionální studiový mikrofon, shockmount s  pop filtrem a propojovací XLR kabel.Mnohostranný studiový kondenzátorový mikrofon, produkující velmi nízký šum, s velmi širokým dynamickým rozsahem (140 dB) pro studiové nahrávání zajímavý svojí cenou a také tím, že u něj lze volit různé směrové charakteristiky: kardioidní, kulovou a osmičkovou. Tento mikrofon je určen pro náročnější záznamové aplikace. Je schopný zaznamenat každý nepatrný detail, jako šepot nebo dech zpěváka, tak i nejhlasitější zdroje zvuku. Jedná se o universální mikrofon určený pro záznam širokého žánrového rozpětí. Přímo na mikrofonu jsou kromě přepínače směrové charakteristiky i ovládací prvky pro low-cut filtr, který ořezává spodní frekvence na 40 Hz nebo na 80 Hz s útlumem 20dB na dekádu a PAD přepínač pro útlumení výstupního signálu o -5 dB       nebo -10 dB.
 
 
CZK
 

 
Rode NT1000
NT1000 přináší nový standard v záznamové technice. Hudebníci i zvukový mistři neustále požadují lepší produkty s jasným a nezkresleným zvukem, širokým frekvenčním i dynamickým rozsahem a s velkou membránou. RODE NT1000 je určen jak pro vokál tak i instrumentální použití. Stejně tak jako u předešlých modelů, je použito vysoce kvalitních komponentů, včetně pozlacené 1" vložky chráněné proti otřesům a případnému pádu, které dodávají produktu opravdové profesionality. .
 
 
CZK
 

Rode NT2000
Srdcem mikrofonu NT2000 je v Austrálii navržená a vyrobená TYPE HF1 dual diaphragm vložka. Frekvenční a přechodová odezva tohoto nového měniče je navržená k doplnění dnešní moderní záznamové techniky, ale přesto stále působí jemným, uhlazeným dojmem legendárního mikrofonu 50. a 60. let. Při vývoji NT2000 byl vzat v úvahu tónový charakter tohoto mikrofonu.
 
 
CZK
 

Rode BROADCASTER
Broacaster je speciálně navržen pro učely rozhlasového vysílání. Broadcaster produkuje velmi nízký šum, má dostatečný dynamický rozsah (až 128 dB). S interními filtry dokreslujícími moderátorův hlas vyhovuje všem požadavkům kladeným na mikrofony této třídy. Díky zabudovanému protiotřesovému stabilizátoru je mikrofon méně citlivý na subsonické vibrace. Pouzdro mikrofonu je z kvalitní nerezové oceli v matném provedení.
 
CZK
 
 malomembránové  Kondenzátorové mikrofony  
Rode M3
Univerzální kondenzátorový mikrofon s velmi nízkou hladinu šumu a kardioidní charakteristikou. Je napájen 9V baterií která je umístěna v těle mikrofonu, nebo jej můžete napájet přes Phantom 48V. Na těle mikrofonu naleznete vypínač pro hipass filter a také LED diodu signalizující stav on/off

• Hmotnost bez baterie 390 g
• Délka mikrofonu 225 mm• Phantomové napájení  24 – 48 V
• Životnost baterií až 200 hodin
• Směrová charakteristika je kardioidní
• Frekvenční rozsah 40 Hz - 20 kHz
• Výstupní impedance 200 Ohmů
• Odstup signálu od šumu 73 dB (A-weighted)
• Maximální SPL 142 dB
• Citlivost -40 dB
• Konektor XLR-3 pinový

 
CZK
 

Rode NT3

NT3 je určený pro studia a živé aplikace. Je vyroben z velmi kvalitních a estetických materiálů dle požadavků zvukových inženýrů, stejně tak jako hudebníků. NT3 je s možností napájení z baterie či fantómu, její nízký šum i výborný zvuk vytváří z mikrofonu opravdový kvalitní produkt. RODE NT3 - když požadujete vysokou zvukovou kvalitu!

 • Výstup bez transformátoru
 • Interní ochrana vložky proti pádu
 • Velmi lehké a pevné niklové tělo
 • Imunitní proti RF interferencím
 • Vysoce pevná ochranná hlava
 • Sestaven z vysoce kvalitních komponentů
 • Opravdový kondenzátor - bez zkreslení
 • Hypercardioid charakteristika
 • Široký frekvenční rozsah
 • LED indikátor pro baterii
 
CZK
 

Rode NT5 Single
Malo-membránový kondenzátorový mikrofon pro záznam akustických nástrojů, bicích - overheat, činelů, živých produkcí a dalších zvukových zdrojů kde je potřeba stereofonní záznam. Tento kompaktní mikrofon je prodán v sesazených párech a vyroben s vysoce kvalitních komponentů.
 • Pravý kondensátorový měnič
 • 1/2" Kapsle se zlatem pokrytou membránou
 • Nízký šum
 • Plná frekvenční odezva
 • Napájení - phantom
 • Trvanlivá satén-nikl povrchová úprava
 • WS5 větrná ochrana
 
CZK
 

Rode NT5-MP
Jedná se o výběrovou dvojici kompaktních kondenzátorových mikrofonů NT5.Malo-membránový kondenzátorový mikrofon pro záznam akustických nástrojů, bicích - overheat, činelů, živých produkcí a dalších zvukových zdrojů kde je potřeba stereofonní záznam. Tento kompaktní mikrofon je prodán v sesazených párech v přepravním kufru včetně držáků a vyroben s vysoce kvalitních komponentů.
 
CZK
 

 

Rode NT55

NT55 je osazený  1/2" (nasunutou) mikrofonní kondenzátorovou vložkou použitou již ve světově známem mikrofonu RODE NT5. NT55 předkládá novou úroveň technologie, nízký šum a široký dynamický rozsah. NT55 je opatřen třípolohovým přepínačem vstupní citlivosti 0, -10 nebo –20 dB, a třípolohovým frekvenčním filtrem, který umožňuje nastavení 75 nebo 150 Hz.Je vyroben pro použití v televizi, ve filmu, pro živé vysílání, divadlo či pro vytvoření jakéhokoliv záznamu v libovolném prostředí.
NT55 přichází v sadě se dvěma rozdílnými kondenzátorovými mikrofonními vložkami, které poskytují širokou škálu záznamů. K mikrofonu NT55 je nabízeno rozmanité příslušenství pro usnadnění umístění a propojení mikrofonu s nahrávacím zařízením.

 
 
CZK
 

 

Rode NT55-MP

5 je osazený  1/2" (nasunutou) mikrofonní kondenzátorovou vložkou použitou již ve světově známem mikrofonu RODE NT5. NT55 předkládá novou úroveň technologie, nízký šum a široký dynamický rozsah. NT55 je opatřen třípolohovým přepínačem vstupní citlivosti 0, -10 nebo –20 dB a třípolohovým frekvenčním filtrem, který umožňuje nastavení 75 nebo 150 Hz.Dodává se v transportním kufříku s mikrofonními držáky a vložkami s kulovou charakteristikou.
 
CZK
 

Rode NT6
Elektronika je od samotné aktivní kapsle oddělena lehkým a ohebným kabelem, čímž vznikla zcela nová a ojedinělá koncepce universálního mikrofonu. Je postaven na základě velmi úspěšného nástrojového mikrofonu NT5. Může se pochlubit velmi nízkou hladinou šumu, širokým frekvenčním spektrem, sahajícím od 40 Hz do 20 kHz a velkým dynamickým rozsahem 135 dB. Speciální design kapsle umožňuje přichycení I na velmi obtížných místech. Z kaple do mikrofonního preampu pak vede 3 m dlouhý kabel vyztužený kevlarovými vlákny.  Využití mikrofonu je opravdu velmi široké. Lze jej použít jako klasický  nástrojový mikrofon, klopový mikrofon nebo třeba jako mikrofon pro speciální účely, jako snímání ruchů a zvuků sportovních přenosů.
 
CZK
 

Rode NT4
Tento pozoruhodný nový mikrofon řeší věčně starý problém stereo záznamu. Není potřeba nakupovat vybrané párové dvojice drahých mikrofonů k obdržení profesionálního výsledku a to díky dokonalému návrhu kondenzátorového stereo mikrofonu NT4, chytrému X/Y uspořádání a perfektně párovaným kapslím. NT4 vám dovoluje záznam každého stereo zdroje bez chybného detailu.
 • Stereo XY kondenzátor mikrofon
 • 2 x externí 1/2" Kapsle se zlatem pokrytou membránou
 • Kapsle důsledně spárované a s plnou frekvenční odezvou
 • Napájení - phantom P48 (38V–52V), P24 (20V-26V), P12 (10.8V-13.2V) nebo 9V baterie
 • Trvanlivá satén-nikl povrchová úprava
 • Stereo kabely součástí balení - dvojí XLR a mini stereo 3,5 s redukcí
 • WS4 větrná ochrana 
 
CZK
 
 mikrofony  pro LIVE použití
Rode S1
Profesionální mikrofon, specificky navržený pro živá vokální vystoupení. S1 užívá pravý kondenzátorový snímač pro optimální zvukovou reprodukci. Frekvenční rozsah je přizpůsoben k zabezpečení čistých zvuků s přiměřenou redukcí šumu. Jednosměrná (super kardioida) zachycuje šum pozadí a citlivě redukuje možnou zpětnou vazbu. Pět různých sítí na hlavě mikrofonu poskytuje ochranu pro odfiltrování dechu, větru i rušivého šumu bez zásahu do citlivosti či frekvenční odezvy S1. Tvrzená hlava mikrofonu také chrání kondenzorový měnič před znečištěným ovzduším i potenciálním nárazem
 
CZK
 

Rode M1
Vokální dynamický mikrofon určený především pro pódiové použití.
Robustní černé tělo s typickou zlatou tečkou. Dynamická kapsle s vestavěným POP filtrem zaručující snížení nežádoucího „POP“ efektu. Cardioidní směrová charakteristika a vysoká odolnost vůči zpětné vazbě jsou již standardem kvalitních mikrofonů určených především pro „live“ aplikace
 
CZK
 

Rode M2
Kondenzátorový zpěvový mikrofon
je určen především pro živá vystoupení, ale uplatnění najde díky své vysoké zvukové kvalitě i ve studiu. Robustní konstrukce kovového těla vycházející z modelu S1 a odolnost vůči zpětné vazbě - díky hyperkardioidní směrové charakteristice - dělají z M2 všestranně použitelný mikrofon
 
CZK
 

Rode HS1-P
Ideální pro použití v televizi, divadle nebo při live přenosech,  v přednáškové místnosti nebo v  sále s hledištěm pro 20 000 diváků. 
Základem ji čistý konkrétní zvuk s nízkým manipulačním hlukem. Jednoduché nastavení mikrofonu a nosného systému podle velikosti vaší hlavy.Díky konektory MiCon můžete jednoduše měnit různé patice podle toho k jakému bodypacku -od jakého výrobce ho potřebujete připojit.
 
 
CZK
 

MiCon-1
Adapter pro bodypacky Sennheiser
 
 
CZK
 

MiCon-3
Adapter pro bodypacky Shure
 
CZK
 

Adapter  XLR 3-pin pro připojení kabelem s napájením Phantom
 
 
CZK
 
 Lampové mikrofony
Rode NTK
Profesionální lampový mikrofon, ultra nízký šum, široký dynamický rozsah, externí napájecí zdroj,vnitřní ochrana proti otřesům.Membrána 1"NTK má velkou (1") pozlacenou membránu s dvojitou triodou elektronkou a dalšími komponenty speciálně vybíranými pro NTK mikrofony. NTK zaručuje široký dynamický rozsah, maximální nízký šum a kvalitní provedení a příjemný elektronkový zvuk
 
CZK
 

Rode K2
Lampový mikrofon s proměnlivým nastavením charakteristik, vysokou citlivostí a nízkým šumem.membrána 1"
Úžasně tichý a mnohostranný lampový mikrofon! K2 produkuje super nízký šum (10 dBA), vysokou maximální SPL (162 dBA), a mega široký dynamický rozsah (150 dB). Plně proměnlivé nastavení směrové charakteristiky ! K2 je určen pro nejnáročnější záznamové aplikace
 
CZK
 

Rode CLASSIC II
Lampový mikrofon třídy Class A, samostatně napájený se zlatou membránou 1" a přepínáním charakteristik
6072 Dvojitá trioda , Nová "edge-terminated " 1" zlatá membrána, Uživatelsky navržený JENSEN Transformátor -10dB, a -20dB Pads (přepínatelné na zdroji) 2 poziční High Pass Filter (přepínatelné na zdroji),9 charakteristik (přepínatelné na zdroji). Dvojnásobně odstíněný měděný Multicore kabel s robusním konektorem .
 
CZK
 
 Příslušenství
Rode POP filtr
Akustický transparentní ochranný filtr, jehož účelem je minimalizovat nárazové vlny vznikající při vyslovování písmen P, B, T, K              Montáž se provádí na mikrofonní stojan pomocí objímky do průměru 25 mm a flexibilního krku o délce 35 cm
 
CZK
 

 
Rode SM-2
Odpružený držák pro mikrofony RODE - NT2-A, NT1000, NT2000, NTK, K2 & Classic I.
 
 
CZK