Zpět nabídkae-mail

 CD  Md přehrávače / rekordéry
Tascam CD 01U
Profesionální 1U CD přehrávač s nesymetrickými výstupy. Je vybaven RS-232 portem pro programování s AMX a Crestron systémy.Přehrává CD, CDR,CDRW, MP3 s 20-sec ochranu proti otřesům, blokování vysunutí disku při přehrávání a pitch control +/-12%. Digitální výstup SPDIF a analog výstup cinch . Úsporný rozměrem, ale velmi výkonný přístroj pro flexibilní využití. 1U-racková montáž.

 

CZK

Tascam CD 200                                                                                            CD přehrávač s nesymetrickými výstupy.Používá novou mechaniku TEAC CD-5020A specálně navrženou pro audio provoz s vynikajícími mechanickými i zvukovými parametry. Nabízí MP3 přehrávání, 10-sec ochranu proti otřesům, blokování vysunutí disku při přehrávání a pitch control +/-12,5%. Digitální výstup SPDIF a analog výstup cinch . Cenově výhodný přístroj pro flexibilní využití Přehrává CD, CDR,CDRW, MP3, WAV.
 

 

CZK

Tascam CD-RW901SL                                                                                       CD-RW901 je audio CD rekordér pro ryze profesionální účely. V mnoha případech nahradí běžný CD přehrávač, s tím že jeho užitná hodnota je mnohem vyšší. CD-RW901 má skvěle hrající 24-bitové digitálníl převodníky, podporu CD-R a CD-RW, SPDIF optický a cinch digitální vstup s výstup. Mezi nové vlastnosti patří především symetrické analogové a digitální vstupy a výstupy, CD-Text funkce, s možností připojení klávesnice na popis, A-B Repeat a Single playback možnosti přehrávání, RAM buffer pro nerušené přehrávání a digitální fade in a fade out. Novinkou je také podpora přehrávání MP3 a zobrazování popisu MP3 na displaji. Přístroj může být také používán jako A/D převodník převodník vzorkovací frekvence bez toho, že by v mechanice musel být prázdný CD disk.
 

 

CZK
 SD   rekordéry
Tascam DR-100                                                                                             Tento skutečně profesonální přístroj nabízí pro stereo nahrávání možnost výběru ze čtyř zabudovaných mikrofonů. Mikrofonní nebo linkový signál je zaznamenáván do SD nebo SDHC paměťové karty. Kromě stereo záznamu můžete použít i overdub funkci pro nahrávání zpěvu či nástroje přes již existující záznam. Zabudovaný analogový limiter a LOW cut filter. Pracuje s formáty, WAV a MP3. Pomocí USB připojíte k PC jako externí HD. Přenos dat a upgrade firmware rekordéru je zajištěn pomocí USB 2.0 portu. Přehrávací možnosti pak jsou neméně široké : smyčka, opakování, pitch control.
Výstupy na sluchátka, zabudovaný reproduktor s vypínáním. Externí napájení a vstup pro externí mikrofon. Vynikající zvukové parametry a malý rozměr!
RD-100 je profesionální audio rekordér s výměnnou pamětí typu SD /SDHC (s přístrojem je dodávána 2 GB karta). Maximální délka nahrávky je závislá na kapacitě použitého záznamového média a nastavení kvality nahrávání (WAV/MP3). Vysoká spolehlivost, kterou zařízení nabízí je zaručena především absencí pohyblivých součástí. Napájení je zajištěno pomocí Lithium-Ion dobíjecího článku nebo běžných AA článků. DR-100 je ideálním řešením pro muzikanty,novináře, právníky, obchodníky, reportéry či jiné profese kde je zapotřebí vysoká kvalita nahrávek v kombinaci s jednoduchou obsluhou a velkou odolností.

 

CZK

Tascam DR-2D
Přenosný digitální rekordér přináší vysoké rozlišení záznamu. Kompaktní a cenově dostupný. Nabízí až 96kHz/24-bit WAV nebo MP3 záznam na SD karty, a nahrávky mohou být přeneseny do počítače přes vysokorychlostní USB 2.0. Nový duální záznamy. Funkce záznamu na kopii vašeho zvuku na nižší úrovni, takže pokud úroveň náhle skočí máte záložní místo zkreslený výkon.
Zaznamenejte pomocí nového vestavěného kondenzátorového mikrofonu, nebo připojte své vlastní. Můžete zpomalit nahrávky bez změny charakteru, tam je i metronom a vestavěný reproduktor. DR-2d nabízí hodin záznamu pomocí dvojice baterií AA. Díky tomu je ideální pro psaní písní, živá vystoupení, zkoušky nebo domácí studiové nahrávky

 

CZK

Tascam DR-08
Přenosný digitální záznamník s vysokou kvalitu zvuku o, velice praktický, vejde se do kapsy. Zachycení audia v 96kHz/24-bit WAV souborech , MP3 soubory - na MicroSD media. Vestavěný mikrofon má unikátní mechanismus pro změnu šířky a úhlu prvků, což umožňuje přizpůsobit vzor pro perfektní záznam. K dispozici je i vestavěný stojan pro umístění rekordéru přesně tam, kde ho chcete mít. Dvojice baterií AAA umožňuje nahrávat celé hodiny, aby součástí 2gb karty a následně přenést nahrávky do počítače pomocí vysokorychlostního USB 2.0. WAV nahrávání z 44.1/16-bit až 96kHz/24-bit. Záznam na MicroSD média (2 GB paměťové karty).

 

 

CZK

Tascam SS-R05 
Dvoukanálové digitální nahrávací zařízení , pracující v PCM nebo MP3 modu. Záznamovým médiem je Compact Flash Card . Tedy přesně to po čem instalační firmy volaly v posledních letech. Bez mechanických prvků, otřesuvzdorný, prachuvzdorný rekordér. Jeho nasazení je přímou náhradou kazetových magnetofonů a minidisků.
S použitím cenově výhodného média Compact Flash Card nahrává SS-R05 44.1/48 KHz, 16 bit PCM modulaci nebo přímo MP3 soubory. P
SS-R05 je vybaven nesymetrickými RCA - cinch vstupy a výstupy a S/PDIF digitálními vstupy a výstupy.
A samozřejmě pak možnosti Power-on-Play, ovládání na předním panelu přístroje , sluchátkový výstup s ovládáním hlasitosti a různé přehrávací mody

 

CZK

Tascam SS-R1
Dvoukanálové digitální nahrávací zařízení , pracující v PCM nebo MP3 modu. Záznamovým médiem je Compact Flash Card . Bez mechanických prvků, otřesuvzdorný, prachuvzdorný rekordér. Jeho nasazení je přímou náhradou kazetových magnetofonů a minidisků.
S použitím cenově výhodného média Compact Flash Card nahrává SS-R1 44.1/48 KHz, 16bit PCM modulaci nebo přímo MP3 soubory. Pro fixní instalace jsou tu obrovské možnosti ovládat SS-R1 externě po RS-232 i Paralelně.
SS-R1 je vybaven širokou škálou připojovacích možností jako : nesymetrické RCA, symetrické XLR a S/PDIF digitální .
A samozřejmě pak možnosti Power-on-Play, ovládání na předním panelu přístroje , sluchátkový výstup s ovládáním hlasitosti a různé přehrávací mody

 

CZK

Tascam SS-CDR1 
SS-CDR1 vyvinutý firmou TASCAM je dvoukanálové digitální nahrávací zařízení , pracující v PCM nebo MP3 modu. Záznamovým médiem je Compact Flash Card a CD-RW. Tedy přesně to po čem instalační firmy volaly v posledních letech. Jeho nasazení je přímou náhradou kazetových magnetofonů a minidisků.
S použitím cenově výhodného média Compact Flash Card nahrává SS-CDR1 44.1/48 KHz, 16 bit PCM modulaci WAV nebo přímo MP3 soubory.
Dále pak nahrává do CD-R, CD-RW, CD-R-DA, CD-RW-DA. Podporuje nahrávání/přehrávání MP3 souborů na a z CD (ISO 9660 format) i paměťové karty.
Umožňuje i kopírování z CD do paměťové karty (kopie a ripping) a z paměťové karty do CD (MP3: kopie v ISO 9660, WAV: CD-DA).
Pro fixní instalace jsou tu obrovské možnosti ovládat SS-CDR1 externě po RS-232 i Paralelně.
SS-CDR1 je vybaven širokou škálou připojovacích možností jako : nesymetrické RCA, symetrické XLR a S/PDIF digitální .
A samozřejmě pak možnosti Power-on-Play, ovládání na předním panelu přístroje , sluchátkový výstup s ovládáním hlasitosti a různé přehrávací mody.

 

CZK

Tascam HD-R1
Dvoukanálové digitální nahrávací a přehrávací zařízení rackového formátu. Jako médium byla zvolena spolehlivá a rozšířená Compact Flash karta, záznam je možný do formátů PCM (Wave) nebo MP3 při 16 či 24 bitech a 44,1 nebo 48 kHz. Je možné ovládat dálkově pomocí paralelního rozhraní, RS-232 nebo Ethernetu. Přenos dat je možný přes rozhraní USB a Ethernet. Přední straně dominuje přehledný displej a ovládací prvky pro přístup ke všem důležitým funkcím.
Tascam HD-R1 obsahuje také dva mikrofonní předzesilovače s phantomovým napájením a 20dB padem, nesymetrické vstupy i výstupy (RCA) a samozřejmě symetrické rozhraní (XLR a Euroblock) a S/PDIF digitální rozhraní (koaxiální i optické)

 

CZK
 rekordéry pro záznam více stop
Tascam DP-008
Tascam  DP-008 nabízí především jednoduchost obsluhy. Toto 8 stopé Portastudio nabízí zkrátka digitální nahrávání dostupné a snadné pro všechny muzikanty.
DP-008 má dva mikfonní nebo linkové vstupy z nichž jeden je přepinatelný na nástrojovou úroveň. Lze nahrát celkem 8 stop v nekomprimované CD kvalitě do SD/SDHC karty, plus další stereo master stopu pro váš mix. Každý kanál má své ovládání úrovně, EQ a ovládání panoramy. LC displej zobrazuje metry a usnadňuje editaci a nastavení lokátorů. DP-008 má i USB 2.0 port pro zálohování souborů do počítače, import a export stop a také transfer hotových mixů. Výstupy jsou analog linkový / sluchátkový s regulací hlasitosti . Editovací funkce obsahují : cut, insert silence, erase, a více úrovní undo/redo. Můžete prostě jen s akustickým nástrojem sedět u DP-008 a nahrávat pomocí zabudovaného stereo mikrofonu. DP-008 je především určeno pro hudebníky, učitele hudby, studenty, školy, začátečníky i pokročilé.
 

 

CZK

Tascam DP-03 
8-stopé digitální nahrávací zařízení, se kterým je nahrávání opravdu hračka. Veškeré ovládání je koncipováno tak, aby minimalizovalo pohyb v menu a hledání pokročilejších funkcí, místo toho se Tascam DP-02 ovládá převážně přes tahové i otočné potenciometry a tlačítka. Nabízí všechny funkce známé z mixážních pultů (panning, efektová smyčka, ekvalizér, šavle pro hlasitost) s digitálními nahrávacími technologiemi.
Záznam je v jednotce Tascam DP-02 realizován na zabudovaný 40GB hard disk. Pro nahrávání je vyhrazen pár kvalitních mikrofonních vstupů s phantomovým napájením a vysokoimpedanční kytarový vstup. Aby Tascam DP-02 plnil funkci opravdu celého studia, je zabudován i multiefektový procesor pro nástroje i vokály a stereo reverb. To vše pak můžete pomocí rozhraní USB2.0 nahrát do počítače a dále s nahrávkami pracovat, nebo jednoduše vypálit na CD(-RW) v zabudované vypalovačce.

 

CZK

Tascam 2488NEO - HD portastudio 

Firma Tascam – vynálezce Portastudia, uvádí na trh model 2488NEO - 24stopou workstation s 80 GB pevným diskem za skvělou cenu. 2488NEO nahrává 24 zvukových stop ve 24bitovém rozlišení a se svými 250 virtuálmi stopami, výkonými editovacími a smyčkovacími funkcemi umožňuje vynikající kvalitu záznamu. Mixážní pult je vybaven 36ti kanály, 24 stopami playbacku, 8 analogovými vstupy linka/mikr (čtyři s fantomovým napájením ). Samozřejmostí je nastavitelný kytarový multi-efektový procesor s overdrive, distortion, chorus, delay, flange atd. Každý kanál je vybaven třípásmovým ekvalizérem, třemi aux sendy a přístupem ke třem efektovým procesorům (reverb, delay, chorus, multiefekt atd… ). Při nahrávce nebo mixu může být současně použito až 8 dynamických procesorů a stereo kompresor na stereo výstupu. Novinkou jsou masteringové procesy jako multiband kompresor, EQ a noise shaper. A nakonec vypálení CD pomocí vestavěné jednotky CD-RW nebo zálohování do PC přes rychlé rozhraní USB 2.0. 

 
* Nové efekty, patří sem vícepásmová komprese, EQ a šumem pro pro-
   znějící CD mixy
* 3-pásmový EQ na 24 kanálů, 8 analogových vstupů linka/mikr. ( čtyři
   fantomové napájení )
* 3 aux vysílání na všech kanálech, kromě účinků návratu
* Přiřazení kytary, multi-efektový procesor pro overdrive, zkreslení, chorus,
   delay, flang
* Až osm dynamických procesorů pro kompresi během nahrávání nebo mix
* Stereo kompresor na stereo výstup
* Osm vstupů: 4 XLR s fantomovým napájením, dvojité jako 1 / 4 "mic /
   line vstupy, plus 
  další čtyři 1 / 4" mic / line vstupy
* 45 mm fadery Devatenáct včetně master faderu
* LCD displej pro zobrazování vlastností a editování parametrů
* 250 virtuálních stop
* CD-RW disk pro záznam audio CD, import / export WAV souborů a  z
   zálohování pevného disku
* USB 2.0 konektor připojení k PC nebo Mac? Pro zálohování dat  SMF /  
   WAV souboru
* Rozlišení záznamu: 44.1kHz, 16-bit nebo 24-bit
 
 

 

CZK