Zpět nabídkae-mail

 digitální pulty 

Yamaha LS9-16                                                                                                                                                          16 mikrofonních vstupů, 1x mini YGDAI slot, 16x BUS, 8x matrix, 8 omni výstupů, 8 efektových jednotek, Editor software, MIDI in/out, Ethernet. Každý kanál obsahuje kompresor, gate a 4-pásmový parametrický EQ, efektový procesor (až 8 efektů současně), zabudovaný USB MP3 přehrávač, MIDI, WordClock, S/PDIF, Ethernet, hmotnost 12 kg


LS9 sestává ze dvou verzí, lišících se především počtem kanálů a fyzických vstupů a výstupů - LS9-16 (32 kanálů) a LS9-32 (64 kanálů). Obsahují 16 nebo 32 kvalitních mikrofonních předzesilovačů s možností uložení a vyvolání nastavení, dalších 16 nebo 32 kanálů využitelných za pomoci rozšiřujících Mini-YGDAI karet (1 nebo 2 sloty), 8 nebo 16 analogových výstupů a promyšlený systém sběrnic (16 mix bus, 8 matrix bus, stereo a mono sběrnice využitelné i v LCR módu). Každý kanál nabízí kompresor, gate a 4pásmový parametrický ekvalizér. Mezi běžnými algoritmy virtuálního efektového racku, jako je Reverb nebo Delay, naleznete také grafické ekvalizéry, naráz je možné spustit až 8 efektů. Všechny parametry mixu je možné ukládat do scén a zpětně vyvolávat. Pult nabízí také USB MP3 přehrávač, MIDI I/O, WordClock, S/PDIF a Ethernet konektory.                                                                

 

CZK

Yamaha LS9-32                                                                                                                                                           32 mikrofonních vstupů, 2x mini YGDAI sloty, 16x BUS, 8x matrix, 16 omni výstupů, 8 efektových jednotek, Editor software, MIDI in/out, Ethernet. Řada LS9 sestává ze dvou verzí, lišících se především počtem kanálů a fyzických vstupů a výstupů - LS9-16 (32 kanálů) a LS9-32 (64 kanálů). Obsahují 16 nebo 32 kvalitních mikrofonních předzesilovačů s možností uložení a vyvolání nastavení, dalších 16 nebo 32 kanálů využitelných za pomoci rozšiřujících Mini-YGDAI karet (1 nebo 2 sloty), 8 nebo 16 analogových výstupů a promyšlený systém sběrnic (16 mix bus, 8 matrix bus, stereo a mono sběrnice využitelné i v LCR módu). Každý kanál nabízí kompresor, gate a 4pásmový parametrický ekvalizér. Mezi běžnými algoritmy virtuálního efektového racku, jako je Reverb nebo Delay, naleznete také grafické ekvalizéry, naráz je možné spustit až 8 efektů. Všechny parametry mixu je možné ukládat do scén a zpětně vyvolávat. Pult nabízí také USB MP3 přehrávač, MIDI I/O, WordClock, S/PDIF a Ethernet konektory.

 

CZK